20 listopada w czytelni biblioteki szkolnej odbył się II konkurs recytatorski i poezji śpiewanej poświęcony Tadeuszowi Różewiczowi. Do klimatycznie udekorowanej czytelni naszej biblioteki przybyli uczestnicy, widownia i jury w osobach : p.  Wiesława Świderska bibliotekarka z MBP w Reszlu, p. Julita Okrąglewska nasza bibliotekarka i ks. Karol Misiewicz.

            

W dniu 5 listopada grupa uczennic z naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu z Marcinem Mellerem historykiem, dziennikarzem, felietonistą i prezenterem telewizyjnym. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu autor promował  swoją najnowszą książkę "Nietoperz i suszone cytryny", zawierającą wybrane (ulubione) felietony z lat 2016-2019. Sala czytelni wypełniona do ostatniego miejsca! Z autorem rozmawiała J. Artym. Spotkanie było bardzo ciekawe, inspirujące fajnie ,ze tacy ludzie odwiedzają nas.

Tradycyjnie, od  kilku  lat  w  miesiącu  październiku  obchodzony  jest Międzynarodowy  Miesiąc  Bibliotek  Szkolnych  uczniowie  włączają się w akcję i konkursy organizowane przez bibliotekę.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w lekcjach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlu.

Odbył się Kiermasz Taniej Książki.

Biblioteka

 

 

Godziny otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 7.30 – 14.45

Wtorek          7.30– 12.30

Środa            7.30 – 14.15

Czwartek      7.30 – 13.00

Piątek           7.30 – 13.00


Regulamin biblioteki


Regulamin czytelni