Pierwszy rok …  ciekawość ... obawy …. nadzieje… nowa szkoła …. nowe kierunki …. nowi nauczyciele …. nowe koleżanki i koledzy … ambicje …. emocje … sympatie … przyjaźnie … krok ku dojrzałości.

Moi drodzy pierwszoklasiści – wpisaliście się w kolejny rozdział w historii tej szkoły i będziemy go wspólnie wzbogacać przez kolejne 3 lata. W tym tygodniu zakończyliśmy ten początkowy etap fantastycznym spływem kajakowym i dzisiejszym ogniskiem. Atmosfera wspaniała, radość, luźne rozmowy,  wspólne plany na kolejne lata ….

Na wielu z Was, jako wychowawczyni , spojrzałam z zupełnie innej perspektywy.  Cóż powiedzieć …. Jestem zachwycona J Po prostu rozpiera mnie radość i duma, ze to mi przypadła rola bycia z Wami i dla Was.

Dbajcie o siebie podczas tych wakacji , bądźcie ostrożni i odpowiedzialni. Wypoczywajcie i wracajcie do nas pełni radości, energii, ambicji i wiary w dążeniu do realizowania postawionych sobie celów - wierzę w sukces każdego z Was ;)

P.S. Dziś zaliczenie z przedmiotu dodatkowego dostają prawie wszyscy …. (ale jeszcze będziemy nad tym pracować :P) … Zresztą zobaczcie sami.

Do zobaczenia.